Serum per fytyren, Swiss Image, terapi nate, 30 ml, 1 cope

Në stok
Kodi
7810242
1,950 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Serumi Swiss Image Infinite Night Therapy Face me HTN Biotech është një serum i fuqishëm kundër plakjes që funksionon gjatë natës për të rinovuar dhe riparuar lëkurën tuaj. Është i mbushur me teknologjinë e avancuar HTN Biotech, e cila ndihmon në stimulimin e prodhimit të kolagjenit dhe përmirësimin e elasticitetit të lëkurës. Zgjohuni për lëkurë më të lëmuar, më të fortë dhe me pamje më rinore me këtë serum. Ky serum inovativ është formuluar me HTN Biotech, një teknologji e fundit që ndihmon për të rivendosur dhe rinovuar lëkurën tuaj gjatë gjumit. Ajo ushqen dhe hidraton thellësisht lëkurën tuaj, duke e lënë atë të butë dhe rrezatuese në mëngjes. Përthithet shpejt në lëkurën tuaj, duke siguruar hidratim intensiv dhe një shkëlqim rinor.
Specifikime teknike
  • Kapaciteti: 30 ml
  • Paketimi: 1 cope
  • Marka: Swiss Image
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Serum per fytyren, Swiss Image, terapi nate, 30 ml, 1 cope
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved