Set 2 karrige + 1 kolltuk + 1 tavolinë anësore, metal, jeshile ushtarake, karriget 64x64xH68 cm / kolltuk 132x64xH68 cm / tavolin 100x50xH36 cm

Në stok
Kodi
797880
Special Price 39,900 Lekë Ishte 49,900 Lekë
Ju kurseni 20% ose 10,000 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Prodhuar ngastrukture solide dhe lyer me ane te metodes elektrostatike per me shume rezistence ndaj agjenteve atmosferik dhe rrezatimit UV. Struktura metalike dhe dizajni minimalist krijojne nje atmosfere luksoze ne te njejten kohe ofrojne qendrueshmeri dhe rehati. Nje kombinim perfekt midis stilit dhe funksionalitetit. Seti ideal per arredimin e hapesires tuaj te gjelber.
Specifikime teknike
  • Materiali i strukturës: Metalik
  • Përmasat: Karrige 64x64xH68 cm; Kolltuk132x64xH68 cm; Tavoline100x500xH36 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Set 2 karrige + 1 kolltuk + 1 tavolinë anësore, metal, jeshile ushtarake, karriget 64x64xH68 cm / kolltuk 132x64xH68 cm / tavolin 100x50xH36 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved