Set 2 kolltuk tek + 1 kolltuk dopjo + 1 tavolinë, alumini, bezhë kapuçino, 134x83xH84 / 74x81xH86 cm / tavolina: 110x56xH43 cm

Në stok
Kodi
794447
99,500 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Set modern minimalist me ngjyrë bezhë. Vend i bollshëm për 4 persona si dhe shilte shumë komode dhe relaksuese. Falë tavolinës së mesit, ky set është i përshtatshëm për të shijuar çajin, kafen apo pijen tuaj të preferuar në ballkone, veranda apo kopshte të gjelbëruara. Materiali cilësor alumin, e bëjnë këtë set praktik, si dhe të përshtatshëm për përdorime afër bregdetit, pasi alumini ka veti antikorrozive.
Specifikime teknike
  • Përmasat: Dopjo - 134x83xH84 / Teku - 74x81xH86 cm / Tavolina: 110x56xH43 cm
  • Materiali: Alumin i pa ndryshkshëm
  • Ngjyra: Bezhë kapuçino
  • Seti përfshin: 2 kolltuk tek + 1 kolltuk dopjo + 1 tavolinë
  • Kundër shiut: Po (jo në mot të keq)
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Set 2 kolltuk tek + 1 kolltuk dopjo + 1 tavolinë, alumini, bezhë kapuçino, 134x83xH84 / 74x81xH86 cm / tavolina: 110x56xH43 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved