Set me raketa plazhi + top, 33x19x0.5 cm

Në stok
Kodi
606991
250 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ideale per argetimin e femijeve ne plazh dhe ambiente pushimi. Rezistente ndaj demtimeve si pasoje e perplasjeve te shumta. Kohezgjatja e lojes, rritet me aftesine e mbajtjes se topit per nje kohe te gjate ne ajer.
Specifikime teknike
  • Përmasat: 33x19x0.5 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Set me raketa plazhi + top, 33x19x0.5 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved