Set mobilje lavaman 80.5x50.5x20.5cm + pasqyr. MDF

Out of stock
Kodi
23151
29,950 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Seti i kompletuar i mobilieve të banjës “Iris” prezanton dizenjon elegante që gjallëron tualetin tuaj. Materiali MDF ofron rezistencë të lartë ndaj lagështirës dhe lehtësi për t’u pastruar duke siguruar një pamje të bukur, që zgjat.Lavamani i porcelanit me mobiljet e bardha përshtatet për tualete me hapësira mesatare dhe të mëdha,me pllaka moderne njëngjyrëshe.Seti përfshin lavamanin, dollapin poshtë tij dhe pasqyrën. Të gjithë komponentët janë të paketuar, për një montim shumë të thjeshtë dhe të shpejtë nga kushdo. Me këtë set, ju mund të shfrytëzoni maksimalisht hapësirat duke sjellë gjithmonë risi dhe argëtim në shtëpinë tuaj.
Specifikime teknike
  • Materiali: Mobilie MDF+Lavaman porcelan
  • Lartësia: 82 cm
  • Gjatësia: 89
  • Marka: Iris
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Set mobilje lavaman 80.5x50.5x20.5cm + pasqyr. MDF
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved