Shportë profesinale, Ovale 24x16cm

Në stok
Kodi
770934
379 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Shporta profesinale Home style e thurur prej materiali sintetik eshte shume e pershtateshme per perdorim HORECA, kjo shprte eshte shume rezistente ndaj larjeve dhe pastrimit te shpeshte si duke ruajtur formen gje ngjyren. Keshillohet qe kjo shoprte te perdoret me nje leter kuzhine apo pecete prej materiali pambuku. E servirur me kete shporte ne forme ovale ne ngyre zeze kjo shporte e ben servirjen e bukes edhe me te kendeshme.
Specifikime teknike
  • Materiali: Sintetik
  • Masa: 24x16cm
  • Gjatësia: 24
  • Marka: Home Style
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Shportë profesinale, Ovale 24x16cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved