Spërkatës për ujitje me shumë funksione, EDEN JARDIN, metalik/plastik

Në stok
Kodi
10971
Special Price 320 Lekë Ishte 510 Lekë
Ju kurseni 37% ose 190 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Koke impjanti ujites me fiksues ne toke me material polipropileni është e përshtashme për ujitje me rreze veprimi 10-12m, rregjistron menyren dhe largesine e hedhjes se ujit. Me lidhje mashkull 1/2''.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Jeshile
  • Materiali: Zink/Polipropilen
  • Presioni: 2-4Bar
  • Marka: EDEN JARDIN
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Spërkatës për ujitje me shumë funksione, EDEN JARDIN, metalik/plastik
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved