Tabele emertimi lulesh, 9xH21 cm, Druri

Në stok
Kodi
231780
250 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
A keni kopshtin tuaj perime? Prandaj këto etiketa druri bimore janë vërtetë nje produkt qe duhet ! Etiketat e bimëve prej druri kanë një sipërfaqe të zezë per të shkruar me shkumës. Mund të shkruani emrat e bimëve, perimeve, frutave dhe bimëve të ndryshme në kopshtin tuaj në sipërfaqen e zeze. Paketuar per 4 copa.
Specifikime teknike
  • Materiali: Dru
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tabele emertimi lulesh, 9xH21 cm, Druri
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved