Tavolinë drejtëkëndore me palosje Bistro, metalike, gri antrazit, 70x110xH71 cm

Në stok
Kodi
798490
Special Price 9,900 Lekë Ishte 12,900 Lekë
Ju kurseni 23% ose 3,000 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Prodhuar nga strukure metalike dhe lyer me tekniken elektrostatike per rezistence te shkelqyer ndaj agjenteve atmosferik. Projektuar per te qene ergonomike fale mundesise se palosjes dhe e qendrueshme gjate perdorimit fale struktures metalike. Siperfaqja 70x110 cm e ben te pershtatshme kete tavoline per hapesira te mesme dhe te medha. Produkti ideal per arredimin e shtepise apo biznesit tuaj.
Specifikime teknike
  • Përmasat: 70x110xH71 cm
  • Materiali: Metalik
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tavolinë drejtëkëndore me palosje Bistro, metalike, gri antrazit, 70x110xH71 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved