Thikë tavoline, 23.1 cm, (ngjyrë argjendi), inoks

Në stok
Kodi
77186
530 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Thika e tavolinës ABERT prodhuar në Itali me një dizajn elegant dhe spresor 2.5 mm. E përbërë nga cilësia më e lartë e inoksit 18/10. Forma e plotë cilindrike e bishtit e bën mjaft elegante dhe praktike, duke i shtuar stil tavolinës suaj. Është e përshtatshme për çdo restorant apo ambient familjar. Kjo linjë mund të përdoret për një kohë të gjatë jo vetëm në restorante duke mos ndryshuar cilësinë sikurëse në ditën e parë. Linja ABERT vjen tek ju e plotë duke bërë që tavolina juaj të duket gjithmonë e rregullt dhe perfekte.
Specifikime teknike
  • Materiali: Inoks 18/42
  • Përdorimi: Kuzhine, perdorim profesional
  • Rezistente ndaj ujit: Po
  • Marka: ABERT
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Thikë tavoline, 23.1 cm, (ngjyrë argjendi), inoks
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved