Transformator rryme LMK 600/5

Në stok
Kodi
42986
Special Price 1,040 Lekë Ishte 1,300 Lekë
Ju kurseni 20% ose 260 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Transformatoret e rrymes jane nje aksesor mjaft I perdorur ne instalimet industriale dhe civile.Mbron pajisjet nga demtimi.Testson dhe monitoron qarkun, tregon dhe regjistron funksionimin e pajisjeve elektrike.
Specifikime teknike
  • Modeli: LMK 600/5
  • Klasi: 0.5
  • Thellësia: 4
  • Kapaciteti: 10-3.7VA
  • Gjerësia: 8
  • Gjatësia: 9.8
  • Tipi: Transformator
  • Marka: Deliksi
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Transformator rryme LMK 600/5
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved