Ushqim për qen, Patrik, me mish viçi dhe pulë, 20 kg

Në stok
Kodi
52395
3,390 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Eshte nje ushqim i plotë per qen përmban gamë të vitaminave dhe mineraleve. Kombinim i shkëlqyer i shijes së jashtëzakonshme, përbërjes së balancuar dhe kujdesit shëndetësor. Ushqim të thatë në formë të hokejës pa ngjyra artificiale dhe preservatives. Ka veti të mira për një tretje të mirë, për një shkëlqim të qimes dhe për një lëkurë të shëndetshme.
Specifikime teknike
  • Paketimi: 20 kg
  • Marka: Miglior Cane
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Ushqim për qen, Patrik, me mish viçi dhe pulë, 20 kg
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved