Varg me 380 drita LED në formë globi, 3000 K, D40 cm, plastik/baker/xham, kabëll transparent, IP44, 220 V

Në stok
Kodi
88563
5,790 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Ndriçuesit dekorativë i japin atmosferë festive ambienteve tuaja plot ngjyrë dhe tonalitet. Ato instalohen lehtësisht në ambient dhe po ashtu mund të kapen apo fiksohen pa ndonje vështirësi siç janë kapëset plastike të kabllit apo biadezivet. Ushqimi i këtyre ndriçuesve është po aq i thjeshtë saqë mjafton ta vendosim thjesht në rrjet.
Specifikime teknike
  • Shkalla e mbrojtjes: IP44
  • Tensioni: 220V
  • Materiali: Plastik/bakër/xham
  • Lloji i ndriçimit: Bardhë i ngrohtë 3000K
  • Lloji i llambave: LED
  • Tipi: Varg dritash LED Glob
  • Numri i llambave: 380
  • Marka: Kooper
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Varg me 380 drita LED në formë globi, 3000 K, D40 cm, plastik/baker/xham, kabëll transparent, IP44, 220 V
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved