Vazo lulesh katrore, RATO LOW, plastike, kafe errët, 32x32xH32.5 cm, 21 lt; 32 lt

Në stok
Kodi
231047
1,850 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Vazo për perdorim ne ambjente te mbyllura/shtepie dhe ambjente te jashtme. E lehtë për t'u pastruar pa detergjent; është tepër e lehtë; Reziston te nxehtin; Rezistent ndaj goditjeve; është Ekologjike: pasi nuk permban elemente Toksike.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Kafe errët
  • Materiali: Plastike
  • Përfshihet pjata: Jo
  • Thellësia: 32 cm
  • Lartësia: 32.5 cm
  • Kapaciteti: 21 lt; 32 lt
  • Gjerësia: 32 cm
  • Marka: ProsperPlast
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh katrore, RATO LOW, plastike, kafe errët, 32x32xH32.5 cm, 21 lt; 32 lt
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved