Zarfa plastike, Deli, 20 zarfa

Në stok
Kodi
789555
220 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Dosje në formë zarfi, me figura të ndryshme të filmave vizatimor. I përshtatshëm kur transportoni dokumente si dhe për ti ruajtur ato.
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastikë
  • Paketimi: 20 copë
  • Marka: Deli
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Zarfa plastike, Deli, 20 zarfa
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved