Zbare kreher 3P 63A PIN

Në stok
Kodi
43309
Special Price 1,900 Lekë Ishte 2,400 Lekë
Ju kurseni 21% ose 500 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Zbare kreher 4P,zbarat jane element shume I dobishem per panelet elektrike,mundesojne kalimet,dhe jane te pershtatur sipas kategorive te automateve apo kontaktoreve.
Specifikime teknike
  • Gjatësia: 1000mm
  • Gjerësia: 30mm
  • Tipi: Zbare
  • Thellësia: 11mm
  • Tensioni i bobinës: 380V
  • Numri i poleve: 3
  • Numri i moduleve: 63A
  • Marka: Deliksi
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Zbare kreher 3P 63A PIN
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved