Zbukurues kopshti, metalike, shumëngjyrëshe

Në stok
Kodi
231895
990 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ky zbukurues kopshti është një figurë dekorative që sjell relaksim në kopshtin tuaj. Dizenjuar me imagjinatë dhe prodhuar me cilësi, kjo statujë është pikturuar me dorë për një vështrim të gjallë. Zbukuruesi është e përshtatshme për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm.
Specifikime teknike
  • Gjerësia: 40 cm
  • Gjatësia: 40 cm
  • Materiali: Metalike
  • Nevojitet montim: Jo
  • Ngjyra: Shumëngjyrëshe
  • Marka: Pro garden
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Zbukurues kopshti, metalike, shumëngjyrëshe
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved