Aromatik ambjenti, "Sanitec", 750 ml, trëndafil i bardhë, 1 copë

Në stok
Kodi
29980
685 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Deodoranti eliminon erërat, ekologjik në bazë të vajrave thelbësore të cilësisë së lartë. Formula e saj me molekulat antibakteriale eliminon aromat e këqija dhe përmirëson higjenën. Ideal për dhomat e hoteleve dhe shtëpisë. Përdorimi: banjo, dhoma, kuzhina, makina, raft këpucësh, dhoma e magazinimi, kolibe për kafshët shtëpiake, dysheme, qilima dhe pëlhura. Dozimi: gati për t'u përdorur.
Specifikime teknike
  • Aroma: Trendafil I bardhe
  • Kapaciteti: 750 ml
  • Paketimi: 1 copë
  • Përdorimi: Profesional
  • Marka: Sanitec
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Aromatik ambjenti, "Sanitec", 750 ml, trëndafil i bardhë, 1 copë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved