Aspirator muri VORTICE MICRO

Në stok
Kodi
43881
1 vit garanci
7,490 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Dizajn i shkëlqyer, futja e ajrit në të katër anët e produktit ka rezultuar në një pamje elegante. Paneli ballor ju mundëson të fshihni atë pjesë të produktit që i nënshtrohet pluhurit duke demostruar gjithmonë pastërti dhe elegancë. Trupi përbëhet nga material termoplastik, anti-UV (ultraviolet) përbërje e cila shmang ndryshimin e ngjyrës me kalimin e kohës.
Specifikime teknike
  • Paketimi: 1
  • Tipi: Aspirator muri Vortice Micro
  • Gjatësia: 23.9
  • Fuqia: 28W
  • Pesha: 1.8kg
  • Tensioni: 220-240V
  • Thellësia: 7.4
  • Marka: Vortice
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Aspirator muri VORTICE MICRO
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved