Bli dyshek 90x190cm, përfiton falas (Jorgan 140x200cm + 1 jastëk) si dhe Batanije 140x200cm

Out of stock
Kodi
212529
39,990 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Dyshek tek DORMEO me susta sfungjeri Octaspring, cilësi e lartë, me 3 zona me lartësi bazë të rehatshme. 2 cm mbulesë e butë memory që përshtatet me trupin tuaj. Perfekt për të gjithë familjen. Jorgan dhe jastëk, shumë i butë dhe me ngjyrë të këndshme. Me material 100% hipoalergjik Wellsleep® mikrofibra të avancuara për me shumë ajrosje dhe volum. Jorgani është i ngrohtë dhe mund të përdoret gjatë gjithë vitit. Seti tek në përmasë 140x200cm dhe jastëku 50x70cm. Batanije është ajo që ju duhet! Batanije dekorative dhe funksionale e përbëre nga material akrilik. Mund të përdoret si mbulesë dekoruese për krevatin, mund ta përdorni kur udhëtoni apo në piknik.
Specifikime teknike
  • Seti përfshin: 211187 (dyshek); 212520 (jorgan); 212526 (batanije)
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Bli dyshek 90x190cm, përfiton falas (Jorgan 140x200cm + 1 jastëk) si dhe Batanije 140x200cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved