Bluzë pellushi me kapuç, S-M, poliester, gri, 70xH106 cm

Në stok
Kodi
214287
2,490 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Qëndroni rehat këtë dimër me këtë bluzë pellushi të mrekullueshme . Ngjyra gri dhe materiali poliestër me plot push e bëjnë atë një aksesor të domosdoshëm dhe tepër praktik për ditët e ftohta të dimrit.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Gri
  • Lartësia: 106 cm
  • Gjerësia: 70 cm
  • Materiali: Poliester
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Bluzë pellushi me kapuç, S-M, poliester, gri, 70xH106 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved