Cantë shkolle, Hello Kitty, tekstil, 1 copë

Në stok
Kodi
789409
Special Price 890 Lekë Ishte 1,200 Lekë
Ju kurseni 26% ose 310 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Cantë shkolle, prej materiali tekstil, me mbrojte të shpinës për fëmijët, dhe me rripa të gjerë mbështetës. E përshtashëm për shkollën, kopësht etj.
Specifikime teknike
  • Paketimi: 1 copë
  • Ngjyra: Rozë
  • Materiali: Tekstil
  • Përmasat: 40x35 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Cantë shkolle, Hello Kitty, tekstil, 1 copë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved