Çarçafë dysheku tek, Jolie, pambuk, rozë e lehtë, 90x190 cm

Në stok
Kodi
212686
1,290 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ky çarçafë dysheku nga Jolie është me llastik që të rri i puthitur dhe mos t'ju bezdisë gjatë natës. Përbëhet nga material pambuku, i cili është i butë, higjenik dhe antibakterial. Vjen në ngjyrë rozë e lehtë për t'i dhënë ambientit një dekor të bukur plot ngjyra. Jepini stil dhomës tuaj me trendet më të fundit me çarçafët e kësaj linje.
Specifikime teknike
  • Lahet në lavatriçe: Po
  • Materiali: Pambuk
  • Ngjyra: Rozë e lehtë
  • Gjerësia: 90 cm
  • Gjatësia: 190 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Çarçafë dysheku tek, Jolie, pambuk, rozë e lehtë, 90x190 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved