Çarçafë i drejë dopjo, Jolie, pambuk, gurkali, 240x240 cm

Në stok
Kodi
212663
1,850 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Një çarçafë dopjo nga JOLIE i përbërë prej material pambuku, i butë në prekje për lëkurën tuaj që të bëni një gjumë të qetë. Është higjenik, antibakterial dhe antialergjik. Vjen në ngjyrë gurkali që përpos rehatisë t'i japë ambientit tuaj dhe shumë ngjyra. Jepini stil dhomës tuaj me trendet dhe ngjyrat më të fundit me çarçafët e kësaj linje.
Specifikime teknike
  • Materiali: Pambuk
  • Ngjyra: Gurkali
  • Lahet në lavatriçe: Po
  • Gjerësia: 240 cm
  • Gjatësia: 240 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Çarçafë i drejë dopjo, Jolie, pambuk, gurkali, 240x240 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved