Çarçafë set HomeLife,dopjo, poliester dhe pambuk, shumëngjyrëshe, 240x240 cm; 160x190+25cm(me llastik); 50x80 cm (x2)

Out of stock
Kodi
212721
2,990 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Seti çarçafëve HomeLife është i përbërë me dizajne të inspiruara nga natyra për ti shtuar freskinë shtratit tuaj. Ky set përfshin çarçafin e poshtëm, çarçafin e sipërm dhe 2 këllëf. Është antialergjikë dhe antibakterial. Përjetoni qetësinë dhe rehatinë që ju duhet për të bërë gjumin më cilësor.
Specifikime teknike
  • Materiali: Poliester dhe pambuk
  • Përmasat: 240x240 cm; 160x190+25cm(me llastik); 50x80 cm (x2)
  • Ngjyra: Shumëngjyrëshe
  • Lahet në lavatriçe: Po
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Çarçafë set HomeLife,dopjo, poliester dhe pambuk, shumëngjyrëshe, 240x240 cm; 160x190+25cm(me llastik); 50x80 cm (x2)
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved