Celes intermediat me nje takim 2P 10 AX 250V ngjyre e bardhe

Në stok
Kodi
42666
310 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ekonomi dhe cilësi.Duke përdorur produkte EU Energy ju keni luksin e të kursyerit duke pasur cilësinë e dëshiruar.Çelësi I ndërmjetëm(intermediat) mund të përdoret për të komanduar pajisjte të ndryshme elektroshtëpiake ose ndricimin nga tre pozicione të ndryshme (lidhet ndërmjet dy celësave devijat).
Specifikime teknike
  • Tensioni: 250V
  • Numri i moduleve: 2
  • Modeli: I ndërmjetëm
  • Materiali: Plastik/baker
  • Tipi: Çelës
  • Gjerësia: 4.3cm
  • Gjatësia: 4.3cm
  • Thellësia: 3.4cm
  • Marka: EU energy
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Celes intermediat me nje takim 2P 10 AX 250V ngjyre e bardhe
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved