Celes pulsant 10A me komandim automatik alumin

Në stok
Kodi
42201
Special Price 400 Lekë Ishte 490 Lekë
Ju kurseni 18% ose 90 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Nëse kërkoni që instalimet në shtëpitë tuaja të jenë jetëgjata dhe estetike përdorni produktet Schneider.Celësi pulsant Unica 10A me ngjyrë alumin,mund të përdoret për komandime të ndryshme si zile elektrike, ndricimine shkallës, etj..
Specifikime teknike
  • Tensioni: 250V
  • Numri i moduleve: 2
  • Modeli: Pulsant
  • Materiali: Plastik/baker
  • Tipi: Çelës
  • Gjerësia: 2.1cm
  • Gjatësia: 4.5cm
  • Thellësia: 3.5cm
  • Marka: Schneider
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Celes pulsant 10A me komandim automatik alumin
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved