Dekoruese, Permasa: 8x28cm, dekori Kristal bore, Ngjyra: Bardhe, Materiali: Metalik

Në stok
Kodi
18126
Special Price 50 Lekë Ishte 129 Lekë
Ju kurseni 61% ose 79 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Element shume interesant dhe njekohesisht shume modern me ngjyrat e ftohta , te bardhe dhe metalizato ai do te beje nje kontrast te fort dhe interesant I vendosur ne pemen tuaj te vitit te ri
Specifikime teknike
  • Materiali: Metalike
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Dekoruese, Permasa: 8x28cm, dekori Kristal bore, Ngjyra: Bardhe, Materiali: Metalik
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved