Derë e brëndshme, hapje majtas, 80x204cm, gjerësi kase 9.5-11.5cm, ngjyrë të bardhë, ORS2, B134

Në stok
Kodi
802702
19,900 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ji I lumtur të hapësh derën e shtëpisë tënde. Kjo derë gëzon stil të rafinuar dhe elegancë. Ajo është e stolisur me cilësi të lartë, dhe plot detaje të pasura. Standarti italian dhe risitë e inovacionit janë pasqyruar në sistemin hoje blete , trashësinë e MDF dhe PVC që i bën këto dyer të përkryera dhe të përshtatshme për arkitekturë klasike, tradicionale dhe moderne. Shtepia juaj do te duket e mrekullueshme me deren tone
Specifikime teknike
 • Përdorimi: Qendra tregtare/Banimi
 • Përmasat: 206 x 87.4 x 9.5-11.5 cm
 • Paketimi: Me komponent
 • Materiali: HDF&PVC
 • Trashësia e pllakës: 7 mm
 • Tipi: Derë Tamburato
 • Lartësia: 204 cm
 • Ngjyra: E bardhë
 • Gjerësia e kasës: 9.5-11.5 cm
 • Modeli: Lisho
 • Gjerësia: 80 cm
 • Finitura: Mat
 • Aksesorët e përfshirë: po
 • Marka: INVADO
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Derë e brëndshme, hapje majtas, 80x204cm, gjerësi kase 9.5-11.5cm, ngjyrë të bardhë, ORS2, B134
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved