Detergjent shkëlqyes për lavastovilje, Finish, limon, 600 ml, 1 copë

Në stok
Kodi
7807746
799 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Detergjent shkëlqyes gotash për lavastovilje. Ajo ka aromë limoni dhe kapacitet prej 600 ml.
Specifikime teknike
  • Paketimi: 1 copë
  • Kapaciteti: 600 ml
  • Aroma: Limon
  • Marka: Finish
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Detergjent shkëlqyes për lavastovilje, Finish, limon, 600 ml, 1 copë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved