Divan këndor, djathtas/majtas, Lego, këmbë metalike, tapiceri tekstili, bezhë, 262x202xH85 cm

Në stok
Kodi
243060
Special Price 97,550 Lekë Ishte 147,500 Lekë
Ju kurseni 34% ose 49,950 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Shijoni një hapësirë jetese mikpritëse dhe bashkëkohore me këtë divan këndor. Një dizajn modern dhe i thjeshtë ju lejon të shndërroni një divan këndor në një divan të madh në disa sekonda. Ky divan i rehatshëm do të jetë perfekt për të gjithë ata që kërkojnë një mobilje funksionale por elegante. Ky model divani këndor është një zgjedhje ideale për ambiente të vogla, pasi mund të kthehet lehtësisht në një krevat (94x225 cm; 94x163 cm).
Specifikime teknike
  • Gjerësia: 262 cm
  • Krahu i këndit: Djathtas/majtas
  • Lartësia: 85 cm
  • Materiali veshës: Tapiceri tekstili
  • Ngjyra: Bezhë
  • Thellësia: 202 cm
  • Përfshihen jastëkët: Po, 3 jastëk
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Divan këndor, djathtas/majtas, Lego, këmbë metalike, tapiceri tekstili, bezhë, 262x202xH85 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved