Divan këndor, këmbë metalike, tapiceri tekstili, gri, 350x310xH83 cm

Në stok
Kodi
242740
Special Price 145,900 Lekë Ishte 195,750 Lekë
Ju kurseni 25% ose 49,850 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Ky divan modern ju ofron më shumë se një ndenjëse. Tekstili dhe sfungjeri e bën këtë divan këndor të rehatshëm. Një përzierje e dizajnit modern dhe frymëzimit të stilit tradicional, ky divan i madh këndorf është një shtesë tërheqëse dhe komode për dhomën e ndenjes. Divani është vendi i përsosur komod për një natë filmi, një natë loje ose për t'u rehatuar gjatë leximit të një libri.
Specifikime teknike
  • Gjerësia: 350 cm
  • Materiali i strukturës: Këmbë metalike
  • Krahu i këndit: n/a
  • Lartësia: 83 cm
  • Materiali veshës: Tapiceri tekstili
  • Nevojitet montim: Po
  • Ngjyra: Gri
  • Thellësia: 310 cm
  • Përfshihen jastëkët: Po, 3 copë
  • Marka: IDER
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Divan këndor, këmbë metalike, tapiceri tekstili, gri, 350x310xH83 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved