Divan këndor, majtas, Bonita, këmbë metalike, tapiceri tekstili, gri, 310x215xH86 cm, krevat: 93x260 cm; 200x93 cm

Në stok
Kodi
243064
Special Price 105,500 Lekë Ishte 155,500 Lekë
Ju kurseni 32% ose 50,000 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Shijoni një hapësirë jetese mikpritëse dhe bashkëkohore me këtë divan këndor. Një dizajn modern dhe i thjeshtë ju lejon të shndërroni një divan këndor në një divan të madh në disa sekonda. Ky divan i rehatshëm do të jetë perfekt për të gjithë ata që kërkojnë një mobilje funksionale por elegante. Ky model divani këndor është një zgjedhje ideale për ambiente të vogla, pasi mund të kthehet lehtësisht në një krevat (93x260 cm; 200x93 cm).
Specifikime teknike
  • Thellësia: 215 cm
  • Materiali veshës: Tapiceri tekstili
  • Kodi këndit majtas: 243062
  • Përfshihen jastëkët: Po, 3 jastëk
  • Kodi këndit djathtas: 243065
  • Lartësia: 86 cm
  • Ngjyra: Gri
  • Krahu i këndit: Majtas
  • Gjerësia: 310 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Divan këndor, majtas, Bonita, këmbë metalike, tapiceri tekstili, gri, 310x215xH86 cm, krevat: 93x260 cm; 200x93 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved