Divan këndor, majtas, Milano, bëhet krevat (vend magazinimi), strukturë druri, tapiceri pu, zezë, 310x280xH70 cm

Në stok
Kodi
242828
Special Price 115,850 Lekë Ishte 165,500 Lekë
Ju kurseni 30% ose 49,650 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Me divanin këndor Milano, ju mund të siguroni rehati maksimale për veten dhe të dashurit tuaj dhe është një model që mund të kontribuojë drejtpërdrejt në dekorimin e shtëpisë me detajet e tij të dizajnit bashkëkohor. Me linjat e saj të dizajnit ovale dhe këmbët prej druri në ngjyrë arre, mund të preferohet të krijohet një zonë e madhe ndenjëse dhe do të jetë pjesa e ndërtimit të shtëpisë tuaj. Ndërsa divani këndor ofron një mundësi të gjerë ndenjieje me formën e tij L, ai gjithashtu zbukuron hapësirat tuaja të jetesës me qëndrimin e tij elegant.
Specifikime teknike
  • Gjerësia: 310 cm
  • Materiali i strukturës: Strukturë druri
  • Krahu i këndit: Majtas
  • Lartësia: 70 cm
  • Materiali veshës: Tapiceri PU
  • Nevojitet montim: Po
  • Kodi këndit djathtas: 242829
  • Thellësia: 280 cm
  • Marka: IDER
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Divan këndor, majtas, Milano, bëhet krevat (vend magazinimi), strukturë druri, tapiceri pu, zezë, 310x280xH70 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved