Divan këndor, majtas, Origami, bëhet krevat (vend magazinimi), strukturë druri (natyrale), tapiceri teksili, bezhë, 310x280xH80 cm

Në stok
Kodi
242826
Special Price 115,850 Lekë Ishte 185,500 Lekë
Ju kurseni 38% ose 69,650 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Me divanin këndor Origami, ju mund të siguroni rehati maksimale për veten dhe të dashurit tuaj dhe është një model që mund të kontribuojë drejtpërdrejt në dekorimin e shtëpisë me detajet e tij të dizajnit bashkëkohor. Me linjat e saj të dizajnit ovale dhe këmbët prej druri në ngjyrë arre, mund të preferohet të krijohet një zonë e madhe ndenjëse dhe do të jetë pjesa e ndërtimit të shtëpisë tuaj. Ndërsa divani këndor ofron një mundësi të gjerë ndenjieje me formën e tij L, ai gjithashtu zbukuron hapësirat tuaja të jetesës me qëndrimin e tij elegant.
Specifikime teknike
  • Gjerësia: 310 cm
  • Materiali i strukturës: Strukturë druri (natyrale)
  • Krahu i këndit: Majtas
  • Lartësia: 80 cm
  • Materiali veshës: Tapiceri teksili
  • Nevojitet montim: Po
  • Kodi këndit djathtas: 242827
  • Thellësia: 280 cm
  • Marka: IDER
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Divan këndor, majtas, Origami, bëhet krevat (vend magazinimi), strukturë druri (natyrale), tapiceri teksili, bezhë, 310x280xH80 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved