Dollap melamine VANESSA 137x45xH220cm, melamine jeshil

Out of stock
Kodi
29852
24,900 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Dollapi VANESSA është i përshtatshëm për dhomë fëmijësh. Mund të përdoret i vetëm ose i kombinuar me produktet e tjera të koleksionit. Tubi metalik është ideal për varjen e xhaketave, palltove dhe veshjeve të tjera, ndërsa sergjeni i siperm i fiksuar është ideal për mbajtjen e kapelave, shalleve dhe sendeve të tjera të vogla. Funksional dhe tërheqës me stil bashkëkohor dhe modern, ky dollap është i sigurt që përmirëson pamjen e ambjenti tuaj.
Specifikime teknike
  • Thellësia: 55cm
  • Gjerësia: 180cm
  • Materiali: Melamin
  • Lartësia: 220cm
  • Marka: Tutto Mobili
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Dollap melamine VANESSA 137x45xH220cm, melamine jeshil
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved