Kabinë dushi, xham 5 mm, profile alumini, e zezë mat, 80x80x185 cm

Në stok
Kodi
225146
19,750 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kjo kabinë në formë harkore, përbëhet nga dyer me xham të temperuar i cili është katër deri në pesë herë më i fortë se xhami standart. Korniza prej alumini në ngjyrë të zezë siguron qëndrueshmërinë e strukturës me hapësirën prej 20 mm të rregjistrimit dhe është e lehtë për t'u montuar. Rulat dopjo sigurojnë rrëshqitje më të mirë dhe eleminojnë zhurmat e fërkimit. Doreza është material ABS në ngjyrë të zezë që e bënë më të lehtë hapjen dhe mbylljen e kabinës. Xhami transparent dhe korniza në ngjyrë të zezë kombinohet shumë mirë me aksesorët në ngjyrë të zezë për një pamje sa më moderne të tualetit tuaj.
Specifikime teknike
  • Materiali: Xham i temperuar
  • Forma: Harkore
  • Lartësia: 185 cm
  • Materiali i kornizës : Alumin
  • Gjerësia: 80 cm
  • Përfshihet pllaka: Jo
  • Thellësia: 80 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kabinë dushi, xham 5 mm, profile alumini, e zezë mat, 80x80x185 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved