Kapak 4M ngyre argjendi I zbehte Unica Allegro

Në stok
Kodi
42147
620 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kapaku Unica Allegro I Schneider është një produkt cilësor dhe estetikë, duke qenë në ngjyrë argjendi ai mund të kombinohet mjaft mirë dhe mjaft lehtë me ngjyrat e ambjentit tuaj duke e bërë atë mjaft elegant.Eshtë I përshtatshëm nëse do të vendosni katër module (dy priza shuko ose dy celësa + dy priza bivalente,etj).
Specifikime teknike
  • Modeli: Unica Allegro
  • Numri i moduleve: 4
  • Materiali: Plastik
  • Tipi: Kapak
  • Thellësia: 0.5cm
  • Gjatësia: 14cm
  • Gjerësia: 8cm
  • Marka: Schneider
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kapak 4M ngyre argjendi I zbehte Unica Allegro
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved