Celes me nje takime 10 AX 1M e bardhe me llampe portokalli

Në stok
Kodi
42179
Special Price 580 Lekë Ishte 700 Lekë
Ju kurseni 17% ose 120 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Celësi Unica Top - Schneider I ndërmjetëm ka cilësi mjaft të lartë, përdoret gjerësisht për të komanduar pajisje të ndryshme (elektroshtëpiake ose ndricimin) nga tre pozicione të ndryshme të shtëpisë tuaj.Eshtë I prodhuar që të punojë në tension rrjeti (220V) dhe në rryma 10A.Ka një llambë ngjyrë portokalli e cila tregon nëse celësi është ndezur apo fikur.Ngjyra e bardhë bën që të jetë lehtësisht i kombinueshëm me cfarëdolloj ngjyre kapaku.
Specifikime teknike
  • Tensioni: 250V
  • Numri i moduleve: 1
  • Modeli: I thjeshtë
  • Materiali: Plastik/baker
  • Tipi: Çelës
  • Gjerësia: 2.1cm
  • Gjatësia: 4.5cm
  • Thellësia: 3.5cm
  • Marka: Schneider
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Celes me nje takime 10 AX 1M e bardhe me llampe portokalli
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved