Kapak dhe suport 3 modular e bardhe me dekor kromi EU energy

Në stok
Kodi
42701
As low as 160 Lekë
Shpërndaj:
Ekonomi dhe cilësi.Duke përdorur produkte EU Energy ju keni luksin e të kursyerit duke pasur cilësinë dhe pamjen e dëshiruar.Kapaku EU Energy përfshinë edhe suportin, është plastikë rezistent dhe tre modularë (mund të vendoset një shuko plus një celës ose plus prizë bivalente).Ngjyra e bardhë dhe shiriti i kromuar i jep një pamje mjaft fine.
Specifikime teknike
  • Numri i moduleve: 3
  • Materiali: Plastik
  • Tipi: Kapak dhe suport
  • Aksesorët e përfshirë: Vidat
  • Gjatësia: 11.6cm
  • Gjerësia: 8cm
  • Marka: EU energy
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kapak dhe suport 3 modular e bardhe me dekor kromi EU energy
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved