Reostat,Dimmer 600W 220V ngjyre gri grafit

Në stok
Kodi
42689
830 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ekonomi dhe cilësi.Duke përdorur produkte EU Energy ju keni luksin e të kursyerit duke pasur cilësinë e dëshiruar.Për të pasur nivelin e dëshiruar të ndricimit përdorim reostatin.Ky reostat është mjaft rezistent , mund të komandojë llamba me fuqi deri në 600W dhe punon në tension rrjeti 220V.Duke qenë në ngjyrë gri krijonë mundësinë e kombinimit me disa ngjyra kapaku.
Specifikime teknike
  • Tensioni: 250V
  • Numri i moduleve: 2
  • Materiali: Plastik/baker
  • Tipi: Reostat
  • Gjerësia: 4.3cm
  • Gjatësia: 4.3cm
  • Thellësia: 4cm
  • Marka: EU energy
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Reostat,Dimmer 600W 220V ngjyre gri grafit
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved