ÇELES I THJESHTE 10 AX 250V GRI GRAFIT

Në stok
Kodi
42683
110 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ekonomi dhe cilësi.Duke përdorur produkte EU Energy ju keni luksin e të kursyerit duke pasur cilësinë e dëshiruar.Çelësi I thjeshtë mund të përdoret për të komanduar pajisje të ndryshme elektroshtëpiake ose ndricimin, përdoret në tension deri në 250V.Duke qenë në ngjyrë gri krijonë mundësinë e kombinimit me disa ngjyra kapaku.
Specifikime teknike
  • Tensioni: 250V
  • Numri i moduleve: 1
  • Modeli: I thjeshtë
  • Materiali: Plastik/baker
  • Tipi: Çelës
  • Gjerësia: 2.1cm
  • Gjatësia: 4.3cm
  • Thellësia: 3cm
  • Marka: EU energy
Write Your Own Review
Po vlerësoni:ÇELES I THJESHTE 10 AX 250V GRI GRAFIT
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved