Kapak dhe suport 3 modular me ngjyre gri grafit EU energy

Në stok
Kodi
42703
Special Price 89 Lekë Ishte 160 Lekë
Ju kurseni 44% ose 71 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ekonomi dhe cilësi.Duke përdorur produkte EU Energy ju keni luksin e të kursyerit duke pasur cilësinë dhe pamjen e dëshiruar.Kapaku EU Energy përfshinë edhe suportin, është plastikë rezistent dhe tre modularë (mund të vendoset një shuko plus një celës plus ose prizë bivalente).Ka një pamje fine dhe duke qenë në ngjyrë gri grafit mund të kombinohet me ambjente të ndryshme.
Specifikime teknike
  • Numri i moduleve: 3
  • Materiali: Plastik
  • Tipi: Kapak dhe suport
  • Aksesorët e përfshirë: Vidat
  • Gjatësia: 11.6cm
  • Gjerësia: 8cm
  • Marka: EU energy
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kapak dhe suport 3 modular me ngjyre gri grafit EU energy
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved