Karrige me palosje Bistro, metalike, gri antrazit, 42x40xH81 cm

Në stok
Kodi
798478
Special Price 2,990 Lekë Ishte 4,990 Lekë
Ju kurseni 40% ose 2,000 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Prodhuar nga strukure metalike dhe lyer me tekniken elektrostatike per rezistence te shkelqyer ndaj agjenteve atmosferik. Projektuar per tu pershtatur me formen natyrale te trupit. Forma ergonomike dhe mundesia e palosjes, e bejne te lehte transportimin dhe magazinimin. Produkt perfekt per arredimin e hapesirave te limituara neper shtepite dhe bizneset tuaja.
Specifikime teknike
  • Përmasat: 42x40xH81 cm
  • Materiali: Metalik
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Karrige me palosje Bistro, metalike, gri antrazit, 42x40xH81 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved