Karrige ngrënie, strukturë metalike (zezë), tapiceri tekstili velvet, zezë, 46x55xH79 cm

Në stok
Kodi
212482
7,950 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kjo është një karrige e shkëlqyeshme për mëngjesin / drekën / darkën ose zyrën tuaj ose si një karrige që përdoret që përdoret kudo në shtëpi në shumë raste të ndryshme. Ulësja dhe mbështetësja e butë e bëjnë këtë karrige tepër të rehatshme, ndërsa modeli me ngjyra të ngurta i jep një ndjesi moderne çdo hapësire.
Specifikime teknike
  • Nevojitet montim: Po
  • Ngjyra: Zezë
  • Materiali i strukturës: Strukturë metalike
  • Thellësia: 55 cm
  • Materiali i ndenjëses: Sfungjer dhe tapiceri tekstili velvet
  • Lartësia: 79 cm
  • Gjerësia: 46 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Karrige ngrënie, strukturë metalike (zezë), tapiceri tekstili velvet, zezë, 46x55xH79 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved