Karrige statike, strukturë metalike, mbështetëse veshje pu, ulëse veshje pu, gri, 48x46xH93 cm

Në stok
Kodi
212606
22,590 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kjo karrige e koleksionit MEGATEK kombinon komoditetin me cilësinë. Ulesja e rehatshme ofrojne komoditet gjithe qendrimit tuaj ne karrige. Lartësia e regjistrueshme dhe bazamenti i rëndë statik e bëjnë këtë karrige të pa krahasueshme. Koleksioni i karrigeve MEGATEK është zgjedhja më e mirë për komoditet në hapësirën tuaj.
Specifikime teknike
  • Materiali i strukturës: Strukturë metalike
  • Lartësia: 93 cm
  • Nevojitet montim: Po
  • Materiali veshës: Ulëse veshje PU
  • Gjerësia: 48 cm
  • Ngjyra: Gri
  • Thellësia: 46 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Karrige statike, strukturë metalike, mbështetëse veshje pu, ulëse veshje pu, gri, 48x46xH93 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved