Karrige, strukturë druri (natyrale), mbështetëse dhe ulëse thurje ratani, natyrale, 40x40xH88.5 cm

Në stok
Kodi
212446
10,990 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Karrige e thjeshtë dhe mahnitëse. Me stil të zhdërvjellët, e fortë me një mbështetëse të lakuar për mbështetje të shkëlqyer, kjo karrige shum e fortë kombinon thjeshtësinë dhe rehatinë maksimale në një karrige thjesht të bukur.
Specifikime teknike
  • Thellësia: 40 cm
  • Lartësia: 88.5 cm
  • Gjerësia: 40 cm
  • Ngjyra: Natyrale
  • Materiali i ndenjëses: Mbështetëse dhe ulëse thurje ratani
  • Materiali i strukturës: Strukturë druri (natyrale)
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Karrige, strukturë druri (natyrale), mbështetëse dhe ulëse thurje ratani, natyrale, 40x40xH88.5 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved