Karrige zyre me rrota, me krahë, strukturë najloni, zezë, 58x60xH94-104 cm

Në stok
Kodi
211637
1 vit garanci
10,990 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kjo karrige e koleksionit SMART FURNITURE kombinon komoditetin me cilësinë. Mbeshtetesja prej rrjete si dhe ulesja e rehatshme e bere prej materiali tekstil ofrojne komoditet gjithe qendrimit tuaj ne karrige. Lartësia e regjistrueshme dhe bazamenti i rëndë me pesë rrota e bëjnë këtë karrige të pa krahasueshme. Koleksioni i karrigeve SMART FURNITURE është zgjedhja më e mirë për komoditet në hapësirën tuaj.
Specifikime teknike
  • Gjerësia: 58 cm
  • Lartësia: 94-104 cm
  • Materiali i strukturës: Strukturë najloni
  • Nevojitet montim: Po
  • Materiali veshës: Rrjetë dhe tekstil
  • Ngjyra: Zezë
  • Thellësia: 60 cm
  • Marka: MEGATEK
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Karrige zyre me rrota, me krahë, strukturë najloni, zezë, 58x60xH94-104 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2021 MEGATEK // All rights reserved