Karrige zyre me rrota, me krahë, strukturë plastike, rrjetë dhe tapiceri tekstili, zezë, 57x66xH95-105 cm

Në stok
Kodi
210674
1 vit garanci
10,990 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kjo karrige e koleksionit MEGATEK kombinon komoditetin me cilësinë. Mbeshtetesja prej rrjete si dhe ulesja e rehatshme ofrojne komoditet gjithe qendrimit tuaj ne karrige. Lartësia e regjistrueshme dhe bazamenti i rëndë me pesë rrota e bëjnë këtë karrige të pa krahasueshme. Koleksioni i karrigeve MEGATEK është zgjedhja më e mirë për komoditet në hapësirën tuaj.
Specifikime teknike
  • Materiali veshës: Rrjetë dhe tapiceri tekstili
  • Materiali i strukturës: Strukturë plastike
  • Nevojitet montim: Po
  • Ngjyra: Zezë
  • Thellësia: 66 cm
  • Lartësia: 95-105 cm
  • Gjerësia: 57 cm
  • Marka: MEGATEK
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Karrige zyre me rrota, me krahë, strukturë plastike, rrjetë dhe tapiceri tekstili, zezë, 57x66xH95-105 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved