Kënd tavoline, Basic, majtas, strukturë melamine, arrë, 75x50 cm

Out of stock
Kodi
212630
7,750 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Linja të pastra dhe tërheqëse. Është një stil në modë me ngjyra të freskëta për tu kombinuar me idetë tuaja të freskëta të biznesit. I përshtatshëm për çdo arredim dhe i konfigurueshëm për t'u përshtatur me nevojat dhe hapësirën tuaj. Këtë kënd tavoline mund ta kombinoni me tavolinën kod: 212638 dhe me një nga këto tavolina kod: 212627, 212628 ose 212629
Specifikime teknike
 • Përfshihet komodina: n/a
 • Lartësia: 75 cm
 • Thellësia: 50 cm
 • Numri i sirtarëve: n/a
 • Materiali i sipërfaqes: Syprinë melamine
 • Ngjyra: Arrë
 • Nevojitet montim: Po
 • Numri i sergjenëve: n/a
 • Gjerësia: 75 cm
 • Materiali i strukturës: Strukturë malemine
 • Marka: Solenne
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kënd tavoline, Basic, majtas, strukturë melamine, arrë, 75x50 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved